Online Rezervasyon, Tanıtım ve Kalite Denetimi

MoreMor LLC seyahat ve tatil çözümlerinin yanı sıra turism sektöründe faaliyet gösteren acente, otel, restoran ve diğer hizmet birimlerine elektronik ortamda online ve fiziki hizmetler vermektedir.

Otel, Tatil Köyü, Restoran, Apart Otel, Tur Acentesi gibi kuruluşlarınızın tanıtımı ve saygınlığını artırmak adına kalite kontrolünden başlayarak son kulanıcı yani misafir ve müşterilerinizin değerlendirmelerini incelemekte ve değerlendirme ile yorumların olumsuzdan olumluya dönüştürülebilmesi yolunda katkılar sunmakta ve önerilerde bulunmaktadır.

Başlıklar halinde hizetlerimiz kısaca şunlardır:

1- KALİTE DENETİMİ: Firmamız uzman elemanları otel veya restoran başta olmak üzere tüm turizm işletmelerini yerinde gizlice denetleyerek hataları, mali kayıpları, güvenlik zaafiyetleri de dahil omak üzere raporlar hazırlayıp yönetime sunmaktadır. Bu raporlarda sorunun asıl çözülebileceğine dair öneriler de er almaktadır. Gizi kalite denetimi süresi tesisin büyüklüğüne göre değişebilmektedir.

2- WEB SİTESİ: İsterseniz online rezervasyon, ödeme, varınca ödeme gibi seçeneklere sahip tesisinizin prestijini artırabilecek web sitesi çözümlerimiz bulunmaktadır. Ayrıca talep edildiği taktirde fotoğraf ve video çekimleri de yapılmaktadır.

3- TESİS YORUM: Bilindiği üzere turizm tesisleri ile diğer tüm hizmet sektöründe artık puan ve yorumlar ön plana çıkmaktadır. Tesisinizin servis kalitesinden dolayı puanları düşük olması durumunda hem müşteri potansiyeliniz aşağı düşecek bu da beraberinde hak edilen fiyattan hizmet sunmanızı engellecekektir.

Puanları yükseltilmesi konusunda kalite denetimi ile müşteri/misafir ilişkileri büyük önem taşımaktadır Bu konuda da uzman ve deneyimli personelimiz hem yönetimi hem de ilgili personelin eğitimini üstlenmektedir. Ayrıca, talep edilmesi halinde puan ve sosal medyya hesaplarının ynetimi de üstlenmektedir.

4- BASILI MATERYAL: Dijital çağda olmamıza raemen günümüzde basılı materyaller hala önemini korumaktadır. Tesisi tanıtan az yapraklı broşürlerin yanı sıra hediyelik eşyaların hazırlanmasında da uzman kadromuz hizmete hazırdır.

5- MALİYET VE KALİTE: Firmamız Türkiye dışında ve KDV vergisinden muaf olması nedeniyle ekstra bir gider ödememektedir. Ayrıca Tanıtım, Yayıncılık ve İletişim alanında ciddi profesyonel deneyim sahibi bir kadroya sahip olduğumuzu ifade etmek istiyoruz.

Bizimle iletişime geçebilir, ihtiyaçlarınızı belirterek önerilerimizi dinleyebilirsiniz.

eposta: [email protected]